Kinderdagverblijf - Fruit verkopen in de winkelhoek
Op het kinderdagverblijf kruipen de baby’s in de grondbox en koekeloeren we naar onszelf in de spiegel. Ook verkopen we fruit in de winkelhoek en luisteren we aandachtig naar het verhaal dat de juf voorleest in de leeshoek. In het lokaal staat een wisselend thema centraal, zoals ‘Reuzen en Kabouters’. Op het uitdagende groene plein hebben we de grootste pret op de peuterschommel. Ook maken we regelmatig een uitstapje met de bolderkar.
Bij Tuimelaar is er extra aandacht voor alle kinderen en hun niveaus. Zo halen we het beste in elkaar naar boven!Anne Brandenburg - van der Graaff, vestigingsmanager
BSO - Creatief met de naaimachine
Op onze BSO beleven we na schooltijd altijd wel iets leuks. Zo maken we de mooiste creaties met de naaimachine, zagen we in de techniekhoek en doen we verschillende bordspellen. Ook genieten we na schooltijd graag van de frisse buitenlucht. Hier spelen we een potje basketbal, voetballen we in de pannakooi of duikelen we in het klimrek. Verder gaan we er regelmatig op uit voor een activiteitenmiddag in het buurtcentrum of wandelen we naar het park.


