Daarom komt KOW begin 2026 in actie voor het Prinses Máxima Centrum voor kinderoncologie. Met deze actie willen we zoveel mogelijk geld inzamelen om bij te dragen aan één belangrijk doel: ieder kind met kanker genezen, met zo min mogelijk schade voor de rest van zijn of haar leven.
Onze acties
Op 14 maart 2026 nemen 50 collega’s van KOW deel aan de 538 Ochtendrun in het Olympisch Stadion in Amsterdam. Zij rennen 5,38 kilometer om geld op te halen voor het Prinses Máxima Centrum. Deelname aan deze run kost €538,- per persoon en de opbrengst gaat naar het goede doel. Naast de Ochtendrun organiseren wij op verschillende KOW-locaties acties, zoals een sponsorloop, bakactie of het verzamelen van lege flessen.
Help mee en maak het verschil
Op onze doneerpagina kun je onze actie volgen en zelf doneren. Door onze actie te steunen draag je bij aan meer onderzoek, betere behandelingen en nieuwe perspectieven voor kinderen met kanker. Iedere bijdrage, groot of klein, helpt en brengt ons samen een stap dichter bij een toekomst waarin elk kind kan genezen. Help je mee?
