Nieuws

Nieuwe Brede school in Domburg

De nieuwe Brede school in Domburg met daarin kindercentrum Watertoren is vandaag volledig in gebruik genomen. Kinderdagverblijf Kokkel en peuterspeelzaal Hummelhonk zijn daar in de kerstvakantie al naartoe verhuisd, maar de school (de Golfslag) en de BSO zijn gestart op maandag 9 januari.

 

Kindercentrum Watertoren bestaat uit een kinderdagverblijf met een babygroep voor 0-2 jarigen en een peutergroep voor 2-4 jarigen en uit een BSO. Het kinderdagverblijf  is geopend van 7.00 uur tot 19.30 uur. De buitenschoolse opvang is geopend op maandag, dinsdag en donderdag van 15.00 uur tot 18.00 uur. Op woensdag vanaf 11.45 uur tot 18.00 uur en op vrijdag van 12.00 uur tot 18.00 uur.

 

Op de peutergroep komen ook de kinderen die voorheen naar peuterspeelzaal Hummelhonk gingen. Deze peuters die gebruik maken van het peuterprogramma op de peutergroep zijn welkom op de ochtend van 8.30 uur tot 11.30 uur en in de middag van 13.00 uur tot 16.00 uur.

Er is tevens (beperkte) mogelijkheid tot flexopvang op de groepen. 

 

Ook bieden we elke dag voorschoolse opvang aan de kinderen van de basisschool. Dit kan vanaf 7.00 uur.

 

Contactgegevens Kindercentrum Watertoren:

Kinderdagverblijf en peutergroep:

E-mail:  

Telefoonnummer: 0118-582528

 

BSO:

Telefoon: 06-43674585

E-mail:

 

Juffrouw van de putteplein 3
4357 EN
Domburg

 

Wilt u meer informatie of wilt u uw kind opgeven voor kindercentrum Watertoren? Neemt u dan contact op afdeling Advies en Planning van KOW: 0118 - 614532

 

Op 25 januari wordt de Brede school op feestelijke wijze geopend. Maandag 9 januari was ook een feestelijke dag, waarop alle ouders en kinderen de locatie konden bekijken. De kinderen van school en de peutergroep hebben samen een dans opgevoerd voor alle ouders die kwamen kijken.

 

 

Terug