E-mail:
Senior pedagogisch medewerker: Marcel van den Elzen
Pedagogisch werkplan Sport BSO Panna 8up
Sport BSO Panna 8up bevindt zich in het jeugdhonk van voetbalvereniging Zeelandia Middelburg.
Het jeugdhonk is ingericht met tafels en stoelen. Er staan er banken en een televisie. De kinderen kunnen zich binnen vermaken met een tafeltennistafel, een voetbaltafel en een biljarttafel. Tevens hebben wij een WII spelcomputer. Daarnaast hebben wij spelletjes en knutselmateriaal zoals verf, kleurtjes en papier. Hier spelen wij vooral mee na 17:00 uur of als het te slecht weer is om buiten te spelen.
In de berging staat ons sportmateriaal opgeslagen. Dit varieert van verschillende soorten ballen tot rackets en een net. Ook hebben wij pionnen, lintjes en slagbal materiaal. Hiermee kunnen wij allerlei soorten sporten en spelletjes aanbieden.
Dit alles doen wij op de velden en parkeerplaats van voetbalvereniging Zeelandia Middelburg. In de winter zijn wij in de sporthallen/gymzalen in de buurt te vinden.
Sport BSO Panna 8up bestaat uit 1 groep van maximaal 20 kinderen per dag. De leeftijd varieert van 8 t/m 12 jaar
Naast Sport BSO Panna 8up maken ook twee bridgeclubs en uiteraard voetbalvereniging Zeelandia Middelburg gebruik van de kantine. Onder BSO tijd is het jeugdhonk in gebruik door KOW. Na 18:00 uur en in de weekenden wordt de ruimte gebruikt door de jeugd van Zeelandia Middelburg.
Andere voorzieningen in de buurt van Sport BSO Panna 8up zijn een park, BSO Pardoes, Jumbo supermarkt, sporthal aan de Nassaulaan, een gymzaal aan de G.H Smithlaan en verschillende basisscholen.
Op Sport BSO Panna 8up hebben wij een dagelijks wisselend programma. Wij bieden verschillende activiteiten aan naar de behoeften van de kinderen. Tevens proberen wij ook activiteiten en sporten aan te bieden die bij de kinderen nog niet bekend zijn.
Wij laten de kinderen, vaak in onderling overleg met elkaar, een activiteit kiezen. Op deze manier zijn de kinderen gemotiveerd om mee te doen.
Tijdens het sporten moedigen wij de kinderen aan. Dit door tips en adviezen te geven en positief te benaderen. Hierdoor proberen wij het zelfvertrouwen te vergroten en het kind zijn grenzen te ontdekken en te verleggen.
De BSO is 8up ingericht. Wij hebben hangbanken, een spelcomputer, tafeltennis, biljart en een voetbaltafel. Hierdoor biedt de binnenruimte voor de kinderen genoeg uitdaging. Op Sport BSO Panna 8up wordt door de kinderen hoofdzakelijk gesport. Hiervoor is genoeg ruimte op de sportvelden en in de sporthal / gymzaal en deze ruimte nodigt dan ook zeker uit om te sporten.
Sport BSO Panna 8up heeft samen met BSO Pardoes een betrokken, enthousiaste ouderwerkgroep.
Kinderen mogen voorafgaand aan de BSO plaatsing 3 uur komen wennen. Deze uren mogen over verschillende wenmomenten worden gepland.
Uw kind is van harte welkom om te komen spelen, leren en genieten op Sport BSO Panna 8up!
M.H. Boassonlaan 6
4333 MH
Middelburg